• EST
Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Nädala pakkumisedNädala pakkumisedLaoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Pindadele kuvatavad ohutusmärgid ja -markeeringud

Töökeskkonna ohutus on prioriteet igas professionaalses ettevõttes. Õige ohutusmärgistus on oluline õnnetuste ennetamiseks ja selgete juhiste andmiseks nii töötajatele kui ka klientidele. Viimastel aastatel on projitseeritud ohutusmärkide kasutuselevõtt võrreldes traditsiooniliste sümbolitega toonud kaasa olulise paranemise efektiivsuses ja nähtavuses.
Kasutades täiustatud tehnoloogiaid nagu LED-projitseerimine, kuvatakse märgised otse töökeskkonna pindadele, muutes need koheselt nähtavaks ja arusaadavaks. See elimineerib vajaduse otsida ja tõlgendada märke või kleebiseid, mis ajaga kuluvad, vähendades eksimuste ja õnnetuste riski.
Projitseeritud märgistus nõuab pildiprojektorit ja pilti ise. Pilt, mis sisestatakse projektorisse, sarnaneb slaidiga, kuid on palju vastupidavam. Projektor on paigaldatud lae või seina külge ning ohutussignaal kantakse pinnale.
Ohutussignaali projitseerimine on suurepärane lahendus tööprotsesside optimeerimiseks ja õnnetuste ning vigastuste ärahoidmiseks töökohal. Eredad ja selgelt nähtavad märgised püüavad koheselt operaatorite tähelepanu, vähendades õnnetuste tekkimise riski, eriti kaubavedude ja delikaatsete toodete ladustamise toimingute ajal.

Laomaailma pakutavate SIGNUM projektorite eelisteks on:

 • SUUREPÄRANE NÄHTAVUS: Valgusprojektsioon pakub paremat nähtavust, kuna projitseeritud pilti saab edastada “targalt” erinevate valikute abil nagu dünaamika, vahelduvus, katkendlikkus ja integreerimise võimalus liikumisanduriga. See muudab projitseeritud kujutised kasutajatele märgatavamaks.
 • PIKEM VASTUPIDAVUS: SIGNUM projektorite valgusallikas tagab pika vastupidavuse (kuni 6 aastat). Jalakäijate ja sõidukite liiklusest põhjustatud kulumist pole. Vastupidav niiskusele, külmale ja mustusele.
 • KULUDE TÕHUSUS: Projektori madal energiatarbimine vähendab oluliselt üldkulusid, tagades keskmise investeeringutasuvuse (ROI) 1–2 aasta jooksul.
 • LIHTNE HOOLDUS: Hooldus on kiire ja lihtne. See ei mängi olulist mõju tootmise korraldusele.
 • PAINDLIKKUS: Väikesed projektorid on äärmiselt lihtsalt paigaldatavad ja liigutatavad. Kuvatavat pilti saab lihtsalt läätse vahetamisega muuta.
 • KÕRGE KOHALDUVUSVÕIME: Projektsioon kohandub igale pinnale, olenemata selle korrapärasusest.

Võta ühendust!

  • Lohista siia manus või
   Max faili suurus 2 GB, Max faile 1.
   • Teie päringule vastatakse 2 tööpäeva jooksul.
  Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
  Chat with us
  0
  Ostukorv