Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Laoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Tehnika hooldus

Laomaailm teostab kõikide meie poolt müüdavate ja võimalusel ka teiste masinate hooldust ja remonti. Professionaalne hooldus hoiab seadmed töös ohutult ja töökindlalt ning tagab nende efektiivse ja pikaajalise toimimise.

Milliseid töid teostame

Aitame alati välja selgitada põhjuse, miks laotehnika ei tööta nii, nagu peaks, ning remondime ja anname soovitused edasisteks tegevusteks. Iga hoolduse ja remondi spetsiifika sõltub konkreetsest seadmest ja murekohast, aga need on mõned näited levinuimatest töödest, millega kliente aitame:

– kahvelkärude rataste/rullikute vahetus
– õlilekete likvideerimine
– tõstukite rehvide vahetus
– vastukaalutõstukite mootori remont
– virnastajate rataste vahetus
– seadmete veadiagnostika
– varuosade hankimine
– korraline hooldus (puhastamine, määrimine, ülevaatamine, et seade on korras ja ohutu. Sisepõlemismootoritega tehnika puhul lisaks mootori ja selle liikuvate osade hooldus, mootoriõli ja filtrite vahetamine)
– garantiiremont

Kus remonti teostame

Remonti teostame nii kliendi juures kohapeal kui oma töökojas Tallinna külje all Laagris (Linamäe 2, Tänassilma küla, Saku vald).

Sinu tõstuki ja laotehnika eest hoolitsemine on tähtis töö ja meil on olemas selleks kõik vahendid – suur remonditöökoda koos hoolduskanali, pesemiskanali, telferi, kahvelkärude hoolduspingi, hästivarustatud hooldusbussi jm vahenditega.

Seadme transpordiks meie töökotta lähtume Sinu soovist ja võimalustest:

– organiseerid seadme transpordi ise;
– jätad transpordi korraldamise meie hooleks. Selleks võta meiega ühendust ja anname Sulle teada täpse transpordi hinna, olenevalt Sinu asukohast ja seadme suurusest.

Kliendi juures kohapeal hoolduse või remondi teostamisel lisatakse remondiarvele väljakutse tasu 35 € ja kilomeetritasu.

Võta ühendust!

Hoolduse või remondi broneerimiseks ja varuosade tellimiseks võta ühendust telefoni, e-maili või päringuvormi teel ning seejärel saame leppida kokku juba täpsema tegevusplaani.

Saada päring

NB! Selleks, et saaksime Sinu päringule anda kiire ja täpse vastuse, palun edasta meile järgnev info:

 • masina mark ja mudel;
 • võimalikult täpne veakirjeldus ning sõltuvalt probleemi olemusest ka pildid.

Laomaailmast ostetud seadme puhul lisaks ID-number (leiad selle seadme pealt).

  • Lohista siia manus või
   Max faili suurus 2 GB, Max faile 1.
   • Teie päringule vastatakse 2 tööpäeva jooksul.
  Chat with us
  0
  Ostukorv