Kategooriad

Laokarbid, stendikarbid (korjekarbid)

Lao- ja stendikarbid on valmistatud vastupidavast materjalist. Soovist vähendada jäätmete hulka ning otsida alternatiivseid lahendusi fossiilkütusel põhinevatele toodetele, oleme turule toonud ka alternatiivse, bioplastikust valmistatud laokarbid.

Ühe tootja ühelaiused karbid on üksteise peale ladustatavad ning karpide erinevad mõõdud lasevad karbiriiuli või -stendi täis laduda nii, et see oleks kõige optimaalsemalt täidetud, aidates ettevõtetel oma laoprotsesse efektiivsemalt hallata. Mõnede karpide allalastud esikülg võimaldab selle sisu paremini tuvastada ning mõnede karpide gofreeritud põhi takistab pisidetailide vabat libisemist.

Karbid aitavad säilitada lao korrastatust ja lihtsustavad kaupade kättesaadavust. Vahejagajad aitavad vajadusel sisu eraldada ning siltidele kirjutatud tootenimed või -koodid aitavad neid hõlpsamini leida.

Ruumi kokkuhoiuks ning tarvikute mugavamaks ladustamiseks saab karpe panna nii riiulile, keerlevatele alustele, kui ka liistuga koos perforeeritud seinteile.

Valikus on ka laegaskapid, mis pakuvad kompaktset lahendust hoiustamaks pisidetaile ühes kindlas kohas ning erinevate sahtlimõõtudega kappe saab panna pöörlevale alusele, et veelgi kokku hoida väärtuslikku laopinda.