Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Laoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Ettevõttest

Pika ajalooga Laomaailm muutus STORIT - ks.

Meie eesmärk on aidata ettevõtetel iga ladustamise kuupmeeter teenima panna!
Oleme tänulikud klientidele, kes on 27 tegutsemisaasta jooksul meid usaldanud, et luua oma äris selgust, süsteemsust ja efektiivsust.

27 aastat ladusaid lahendusi

Oleme tänulikud klientidele, kes on 27 tegutsemisaasta jooksul meid usaldanud, et luua oma äris selgust, süsteemsust ja efektiivsust. Teame, kuivõrd suure aja- ja rahakulu võib ebaefektiivne ladu kaasa tuua, mistõttu on meie eesmärk aidata nii suurtel kui väikestel ettevõtetel panna iga ladustamise kuupmeeter teenima.

Oleme vastutustundliku ja keskkonnast hooliva ettevõttena liitunud tootjavastutusorganisatsiooniga MTÜ Rehviringlus. Kliendid ei pea muretsema rehvivahetusest tekkiva keskkonnakahju eest ehk oleme võtnud vastutuse selle eest, et rehvid saavad vastavalt nõuetele kokku kogutud ja utiliseeritud.

Storit`l on koostööleping ka Cronimet Eesti Metall OÜ-ga, kes ekspordib meie poolt kogutud metallijäätmed ja akud taaskasutuseks.

Storit kuulub kõrgeima krediidireitinguga ettevõtete hulka Eestis, mis annab meie klientidele veelgi enam kindlust koostööks. Võite olla kindlad, et oleme igapäevaselt panustamas oma ettevõtte kasvu klientide parema teenindamise nimel. Heameel, et Äripäev Storit`t selle eest järjekordselt on vastavalt ka tunnustanud gaselli tiitliga.

lao_ette_pilt_1

Meie visioon

Oleme professionaalseim ja usaldusväärseim partner Põhjamaades igale ettevõttele, kes vajab oma äri edendamiseks ja igapäevaste tegevuste ladusamaks muutmisel laonduses ja tootmises vajalikke tooteid ning sellega seotud ekspertnõuandeid ja -teenuseid.

Meie missioon

Koostöös kliendiga ja lähtudes kliendi vajadustest, organiseerime ettevõtetele efektiivseid ruumilahendusi ja parimal moel süsteemsust kaupade ladustamisel, pakkudes kiireid ja lihtsaid lahendusi alates üksikutest toodetest kuni terviklike tootmis- ja tööstusruumide lahendusteni ning inimest säästvate ja kiirelt kasumit tootma hakkavate töökeskkondade loomist.

Terviklahenduste teostamine

Teame, et pelgalt riiulite paigaldamine ja tõstuki soetamine ei too lattu oodatud tulemust. Oluline on luua läbimõeldud süsteem, mis muudab kaupade ladustamise ja liigutamise kiireks, mugavaks ja kasutajasõbralikuks.

Tuginedes 27-aastasele kogemusele, aitame luua iga äri spetsiifikat silmas pidades ideaalselt toimiva lahenduse. Laosisustuse erinevaid variante mängime läbi AutoCad projekteerimistarkvaraga. Iga lao sisustamise projekt on ainulaadne, kuid eesmärk on alati luua võimalikult suure mahutavusega ja maksimaalselt efektiivse liigutamisvõimalusega terviklahendust.
Lisaks ideele tegeleme ka teostusega – tarnime vajalikud tooted, viime vanad riiulid jt laotooted utiliseerimisele ning paigaldame uued süsteemid. Nii on meid usaldanud suurimate projektide puhul näiteks Smarten Logistics, Norma, Febparts, Rahvusarhiiv ja Eesti Rahva Muuseum.

Võta meiega ühendust!

  • Lohista siia manus või
   Max faili suurus 2 GB, Max faile 1.
   • Teie päringule vastatakse 2 tööpäeva jooksul.
  Chat with us
  0
  Ostukorv