Kategooriad

Hoiukapid

Turvaline ja korrapärane isiklikele esemete ja töövahendite säilitamine on hoiukappide peamine eesmärk ja lubab mugavalt ja ohutult hoida oma asjad organiseeritult ning käeulatuses, samuti vähendab see kaotsimineku ja kahjustuste riski.

Ruumi kokkuhoidev, roostekindel kapp on funktsionaalne tänu oma mitmele lukustatavale boksile. Erinevad lukutüübid (silinder-, taba-, mündi-, kood- või RFID-lukk) tagavad turvalisuse ja kasutajasõbralikkuse vastavalt ümbrusest tulenevale isikupärale. Kapid varieeruvate boksisuurustega lubavad sisustada keskkonna vastavalt vajadusele ning  erinevad uksetüübid, 16 standardvärvi ja UV-trükis annavad võimaluse luua ruumile isikupärase välimuse.

Erinevalt isekokkupandavatest kappidest on keevitatud konstruktsioon tugev ja peaaegu liikumatu. Kui kruvidega kinnituskohad annavad kapi korpusele liikuvust, muutes selle nõrgemaks ja vastuvõtlikumaks roostele, siis keevitatud korpus on jäik ning selle vastupidavus ükskõik mis keskkonnas on pikem.

Laadimisvõimaluse kättesaadavus igal pool on tänapäeval äärmiselt oluline. On see nutitelefon, tahvel- või sülearvuti, akutööriist või mõni muu seade, elektriühendusega kapid on spetsiaalselt loodud selleks, et laadimine oleks turvaline ja inimese kohalolek poleks vajalik. Elektriühendusega kappide kaldkatuse all asub peidetud ühendusmoodul, milles on 230 V pistik kappide järjestikuse ühendamise jaoks, ümberlülitatav kaitse ning LED-indikaator, mis näitab, et seade töötab korrektselt. Maandusjuhtmed ja ühendus äikesekaitse süsteemiga tagavad kapi turvalise kasutamise, perforatsioon ustel tagab õhu ringluse kapis.

Erinev lisavarustus aitab ruumi tõhusamaks ja mugavamaks muuta. Ruumi korrashoidmise aitavad teha lihtsamaks kapile allapandavad jalad ja pingid, millele saab omakorda kinnitada jalanõude riiuli või isegi lukustatava kapi. Kaldkatus vähendab tolmu kogunemist ning takistab esemete asetamist sinna ja nende unustamist.

Hoiukapid aitavad hoida ümbruse korras, tagades esemete mugava paigutuse ning hõlpsa ligipääsu. Mitmekülgsus ja turvalisus muudavad kapid ideaalseks lahenduseks tänapäeva kiiretes ja nõudlikes tingimustes.