Kategooriad

Pesukapid, kuivatuskapid

Kaasaegne elutempo on kiire ja nõudlik ning seetõttu on vajalik, et lahendused oleksid praktilised ja muudaksid igapäevaelu sujuvamaks. On oluline, et garderoob oleks varustatud peale riidekappide, nagide ja pinkide, ka pesukappide ning, olenevalt kasutuskohast, ka kuivatuskappidega. Tänu oma esteetilisele välimusele ja funktsionaalsusele saab neid kappe kasutada nii spordisaali, ehitusplatsi, tööstus- ja tootmishoonete, kui ka lasteaedade ja koolide garderoobides.

Erinevate kappidega saab kombineerida parima lahenduse musta pesu kogumiseks ja puhta pesu hoiustamiseks. Kui tegevuse käigus saavad riided ja jalanõud märjaks, siis nende kuivatamiseks on parim lahendus kapp, kuhu saab riputada riideid ja jalanõusid, mille ees on PVC kardin soojakao minimaliseerimiseks ja piisava õhuringluse tagamiseks ning kus on küttekeha ja ventilatsioonimoodul, mis lülituvad sisse ja välja korraga.

Moodsad ja töökindlad garderoobilahendused mitte ainult ei muuda meie argielu lihtsamaks, vaid aitavad meil ka kiire elutempo tingimustes hoida oma riided korras ja värskena. Nende praktilisus ja mitmekülgsus teevad meie kiire ja nõudliku maailma vähem komplitseeritumaks.