Kategooriad

Plastikust kastid, plastikust konteinerid

Plastikkastid on mitmekülgsed ja praktilised vahendid, mida saab kasutada mitmel erineval otstarbel ja mitmel erineval elualal. Kastide ülesandeks on nii hoiustamine ja ladustamine, kui ka konveierilindil liikumine ja transport. Nende tugev ja vastupidav materjal pakub toodetele kaitset purunemise, niiskuse ja mustuse eest.

Kastid on kaalult kerged ja nende käepidemed ergonoomilised, muutes nende käsitlemise mugavaks. Saadaval on erinevates suurustes kastid, nii sileda sisuga, et puhastamine oleks lihtne, kui ka perforeerituna, et tagada õhu ringlus, omadused, mis näiteks toiduanetööstuses on olulised. Kõrge, kuni 90 ⁰C-ne pesemistemperatuur, tagab kastidele hügieenilisuse.

Enamus kastid on üksteise peale stabiilselt virnastatavad tänu tugevale konstruktsioonile. Mõningaid mudeleid saab ka, lisaks üksteise peale ladustamisel, panna üksteise sisse, hoides nii kokku olulist ruumi. Plastikkaste saab korduvalt kasutada, mis aitab vähendada jäätmetekke hulka ja on keskkonnasõbralikum valik.

Suured konteinerid, mis mahutavad kuni 620 liitrit, on kasutusel paljudes erinevates majandusharudes. Need on eriti turvalised transportimisel ja nende konstruktsioon tagab kerge puhastamise. Konteineritel on juba küljes, või saab lisada, kraanid, võimaldades neis hoida ka erinevaid vedelikke. Saadaval nii siledate, kui ka perforeeritud seintega variante. Stabiilsemaks või lihtsamaks kasutamiseks saab alla panna ka jaluseid või rattaid. Tänu läbimõeldud disainile on suuri konteinereid võimalik väga lihtsalt liigutada erinevate kahvelkärude ja siirdajatega.