Kategooriad

Manuaalsed kahvelkärud

Kahvelkäru on tööstustes ja ladudes kasulik tööriist raskete esemete tõstmisel ja liigutamisel. Nende mitmekülgsus ja kompaktne disain võimaldavad neid kasutada erinevates töökeskkondades, olgu selleks siis kauplusekoridorid, ehitusplatsid või laoplatsid.

Üks oluline aspekt, mida tuleb kahvelkärude valimisel arvestada, on rataste materjal. Erinevad ratta materjalid, nagu polüuretaan, kumm, teras ja nailon, pakuvad erinevaid eeliseid vastavalt ettenähtud tingimustele. Polüuretaanrattad sobivad hästi kasutamiseks siledatel põrandatel ja on vastupidavad, samas kui kummist rattad pakuvad head haarduvust ebatasastel pindadel. Terasrattad on tugevad ja sobivad karmidesse tingimustesse nagu metallitööstus jm. Nailonrattad on löögikindlad ja sobivad kasutamiseks ebatasastel pindadel. Õige rataste valik aitab maksimeerida kahvelkäru jõudlust ja tagada ohutu ja tõhusa töökeskkonna.

Kahvelkäru valimisel on lisaks rataste materjalile oluline arvestada ka kahvlite pikkusega. Standardpikkusega kahvelkärud sobivad ideaalselt standardsete EUR ja FIN kaubaaluste liigutamiseks, kuid on saadaval ka erineva pikkusega kahvleid (nt 600-, 800-, 1500-, 1800mm jne), mis võimaldavad mugavalt transportida erimõõdulist alust või kaupu.