• EST
Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Nädala pakkumisedNädala pakkumisedLaoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Projektimüük

Soovite sisustada ladu või kauplust? Otsite võimalust, et oma äriruumi maksimaalselt ära kasutada? Vajate kaubale rohkem ruumi ja olete kaalunud isegi suurema ärikinnisvara ostmist või rentimist?

Laomaailm on juba 30 aastat pakkunud laotehnikat, laoriiuleid, riietusruumide metallkappe, töökoja ning arhiivisisustust. Samuti leiate meilt kahveltõstukid, virnastajad, kärud,  PVC kardinad ja palju muud. Meil on olemas kõik vajalik lattu ja tootmisesse.

Kui vajate abi suuremate projektide osas või nõustamist, siis võtke julgesti ühendust ja Laomaailma projektijuhid aitavad teid meelsasti parima lahenduse leidmisel!

Meie teenuste hulka kuuluvad terviklahendused – logistika planeerimisest paigalduseni. Lao- ja tööstusruumide nõuetekohane sisustamine tuleks alati usaldada asjatundjale, kes annab vajalikud soovitused, et tagada lao- ja tootmisruumide funktsionaalsus vastavalt ootustele ja vajadustele – milliseid riiulisüsteeme või tõstetehnikat kasutada jne.

Laomaailm on usaldusväärne partner, kes aitab teie äri edendada.

   

Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us
0
Ostukorv