Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Laoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Projektimüük

Teame, et pelgalt riiulite paigaldamine ja tõstuki soetamine ei too lattu oodatud tulemust. Oluline on luua läbimõeldud süsteem, mis muudab kaupade ladustamise ja liigutamise kiireks, mugavaks ja kasutajasõbralikuks.

Terviklahenduste teostamine

Tuginedes 27-aastasele kogemusele, aitame luua iga äri spetsiifikat silmas pidades ideaalselt toimiva lahenduse. Laosisustuse erinevaid variante mängime läbi AutoCad projekteerimistarkvaraga. Iga lao sisustamise projekt on ainulaadne, kuid eesmärk on alati luua võimalikult suure mahutavusega ja maksimaalselt efektiivse liigutamisvõimalusega terviklahendust.

Lisaks ideele tegeleme ka teostusega – tarnime vajalikud tooted, viime vanad riiulid jt laotooted utiliseerimisele ning paigaldame uued süsteemid.

Nii on meid usaldanud suurimate projektide puhul näiteks Smarten Logistics, Norma, Febparts, Rahvusarhiiv ja Eesti Rahva Muuseum.

Võta ühendust!

Otsid koostööpartnerit suurema projekti teostamiseks ja realiseerimiseks? Oleme alati sellisteks väljakutseteks valmis.

lao_veiko

Veiko Jansen

Tootemeeskonna juht

Mob: +372 51 600 46veiko.jansen@storit.ee
Rainer Süvirand

Rainer Süvirand

Projektijuht

Mob: +372 519 49714rainer@storit.ee

Saada päring

  • Lohista siia manus või
   Max faili suurus 2 GB, Max faile 1.
   • Teie päringule vastatakse 2 tööpäeva jooksul.
  Chat with us
  0
  Ostukorv