Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Laoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Tagasi

Sisustasime Kultuuri- ja hariduskeskuse Viimsi Artium riietusruumid

Juulis 2022 valmis kaasaegne ja modernne Viimsi Artium, mis koondab ühe katuse alla muusikakooli, kunstikooli, teaduskooli. Keskuses asuvad 500-kohaline kontserdisaal ning väiksemad kammer- ja black box saalid, mis võimaldavad täiesti uuel tasemel muusikaelamusi.

STORIT / Laomaailm oli abiks kultuuri edendamisel ja sisustas kõik riietusruumid esinduslike musta värvi garderoobikappide ning pinkidega, uksed on kaetud UV prindiga. Kappide valikul lähtusime tellija soovidest, disainist ning kasutustihedusest.

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

+372 659 3030info@storit.ee
Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us
0
Ostukorv