Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Laoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Tagasi

Meie kõige moodsam kahvelkäru „Logitrans Silent“

Igal kuul müüme me üle saja kahvelkäru. Soodsamaid ja kallimaid, tavalisi ja eriotstarbelisi.

Meie kõige moodsam kahvelkäru „Logitrans Silent“ on mõeldud eelkõige kliendile, kelle jaoks on oluline, et kahvelkäru teeks võimalikult vähe müra või kui vähegi võimalik siis liiguks hääletult.

Tänu spetsiaalsele rataste disainile ning materjalile on „Logitrans Silent“ kahvelkäru väga kerge liikumisega ning hea manööverdusega. Kummirattad ei kahjusta põranda pinda, mis on samuti väga suureks plussiks.

„Logitrans Silent“ sobib ideaalselt näiteks haiglatesse, kuna antud masinaga on tagatud vaikne ning rahulik keskkond, samal ajal kui masinaga tööd tehakse.

Väga oluline on vaikus elupiirkondades kauba kohaletoimetamisel ja miks mitte ka kaupluste siseruumides. Kõik oleme näinud või pigem kuulnud mürisevaid kahvelkärusid ehituspoodides või ka suuremates kaubakeskustes ringi vuramas.

Lisaks vaikusele sobib antud kahvelkäru ideaalselt töötama välitingimustesse ning isegi talvistes oludes. Spetsiaalne materjal ja tugirataste erilahendus võimaldab ka lumisel pinnal ilma rattaid blokeerimata liikuda. Tavalahendusega kahvelkärule on lumi suureks probleemiks.

Oma kõrv on kuningas- tule proovi ise järgi 🙂

https://storitgroup.com/tosteseadmed/kahvelkarud/kahvelkaru-1140mm-logitrans-panther-silent-ps2082-sr-tr/

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

Veiko Jansen

+372 51 600 46veiko.jansen@storit.ee
Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us
0
Ostukorv