• EST
Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Nädala pakkumisedNädala pakkumisedLaoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Kurna Kaubanduspargis asuva NIKE OUTLET’i nutikas riiulilahendus

Kurna kaubanduspark, mille naabruses asub ka IKEA, pakub Eestis uudset kaubanduskontseptsiooni. Kogu Kurna Pargi müügipindala ulatub avarale 20 000 ruutmeetrile ning sealt leiab 15 erinevat kauplust.

STORIT | Laomaailm AS on võtnud enda hooleks Jalajälg AS-i jaoks Kurna Kaubanduspargis asuva NIKE OUTLET’i laoruumide sisustamise. Kuigi ruum võib olla kitsas, on see samas kõrguse poolest avar. Antud lähenemine on võimaldanud ära kasutada kogu laopinna kõrguse, luues sel moel optimaalse lahenduse.

4,5 meetri kõrgused riiulid on varustatud kergredeliga, mis liiguvad hõlpsalt siinidel. See nutikas lahendus tagab kaupade mugava kättesaadavuse ka kõrgematelt riiulitelt. Redelid on varustatud ka rattastega, mis muudavad redelite liigutamise hõlpsaks ja mugavaks.

Olenevalt sellest, mille hoiustamiseks riiuleid vajad, leiad Laomaailma tootevalikust alati sobivaid lahendusi. Kui jääd sobiva riiuli valmisega hätta, siis võta meiega julgesti ühendust  ja aitame välja selgitada, milline lahendus muudab Sinu lao veelgi efektiivsemaks

 

Kui saan aidata, võta ühendust!

 

Rainer Süvirand

Tel: +372 519 49714
rainer@storit.ee

 

 

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

+372 659 3030info@storit.ee
Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us
0
Ostukorv