Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Laoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Tagasi

Koostöös kliendiga leidsime parima lahenduse!

25. mai 2021

Klient: Krimelte OÜ

Meie töö suurimaks väärtuseks on meie kliendid. Hindame kõrgelt igat koostööd ning päeval kui valmib järjekordne projekt oleme tänulikud meie klientidele, kes meid usaldanud. Seekordseks projektiks oli Krimelte OÜ lao ümberkorraldus, eesmärgiga parandada ladustamise funktsionaalsust. Peale kalkuleerimist ning arvestusi ehitasime ümber Drive-In lahenduse riiulisüsteemiks.

Projekti valmides lisandus laopinnale 516 EUR ning 320 FIN alusekohta.

Krimelte OÜ on Eesti päritolu Euroopa juhtiv ehituskeemia tootja, kelle tootevalikusse kuuluvad ehitusvahud, vuugi hermeetikud, liimid, tihendusmaterjalid ning erinevad pinnatöötlus- ja puhastusvahendid. Ettevõte tegutseb aastast 1994 ning selle pidevalt laienev eksporditurg koosneb hetkel enam kui 60 riigist.

Tänud koostöö eest!

 

Kui saan aidata, võta ühendust!

Tõnu Jaago
Laomaailm AS
Tel: +372 59 124 303
tonu.jaagu@storit.ee

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

Veiko Jansen

+372 51 600 46veiko.jansen@storit.ee
Chat with us
0
Ostukorv