Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Laoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Tagasi

Junimperium Distillery, masttõstuk

Erilahendusega riiulid ja masttõstuk erilises džinnivabrikus

Tallinnas Telliskivi kvartalis asub Eesti ainus omataoline džinnivabrik Junimperium Distillery, kus lisaks käsitöödžinni tootmisele pannakse suurt rõhku ka vabrikutuuridele, džinni ajaloo tutvustamisele, džinnikokteilide valmistamisele ja degustatsioonidele. Eriline ettevõtmine erilises hoones nõuab ka erilist sisustust ning Laomaailmal/Storitil oli suur rõõm ja au selles projektis osaleda.

Antud ruumis polnud otstarbekas kasutada klassikalist käärtõstukit, mistõttu sai vastavalt džinnivabriku eripäradele eritellimusel projekteeritud masttõstuk 1,6 x 1,2 m suuruse platvormiga, mis on oluliselt ruumisäästlikum lahendus. Mugava kaubaliigutamise huvides süvendati platvorm põrandasse, et selle pealispind oleks põrandaga tasa. See oli teine masttõstuki oluline eelis käärtõstelava ees. Masttõstuki puhul on oluliselt väiksem süvistamise vajadus. Platvorm on põrandaga samal tasemel ka teisel korrusel, tõstuki platvormil on libisemisvastane pind ning külgedel turvapiirded.

Masttõstukid on toode, mida saab vastavalt kauba ja hoone spetsiifikale päris suures mahus personaliseerida. Junimperium Distillery masttõstukile sai valitud tõstejõud 1000 kg ja tõstekõrguseks 5 meetrit.

Laomaailma/Storiti ülesandeks oli ka projekteerida hoonesse kaubariiulid ning vastavalt tootmisprotsesside ning ruumide iseärasustele tõsteseadeldis kahe korruse vahel kaupade mugavaks liigutamiseks. Riiulisüsteemideks projekteerisime vastavalt nõukogudeaegse hoone iseärasustele Metro kergkaubariiulid ning, et ruum saaks maksimaalselt ära kasutatud, sai otse riiulisüsteemi sisse projekteeritud ka kraanikauss.

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

Veiko Jansen

+372 51 600 46veiko.jansen@storit.ee
Chat with us
0
Ostukorv