• EST
Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Nädala pakkumisedNädala pakkumisedLaoriiulid, korruslaodLaoriiulid, korruslaodLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedMetallkapid, riidekapidMetallkapid, riidekapidLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLaokärud, rattadLaokärud, rattadKonteinerid, prügikastidKonteinerid, prügikastidLaotrepid, redelid, turvalisusLaotrepid, redelid, turvalisusLaokarbid, laokastidLaokarbid, laokastidPVC kardinadPVC kardinadKaubaalused, pakkimineKaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Cramo Finland Oy – uus logistika ja kontorikeskus Vantaal

Klient: Cramo Finland Oy

CRAMO FINLAND OY, Åbyntie uus logistika- ja kontorikeskus, tegi meiega koostööd laoriiulite hankimisel, sealhulgas aitasime projekteerida ja paigaldada.
Karges talveilmas (-18 kraadi) saabusid paigaldajad innukalt sündmuskohale. Paigaldamine läks sujuvalt vastavalt Cramoga kokku lepitud juhistele ning 3e päeva möödudes oli paigaldus tehtud.

CRAMO toote koordinaatori Jani Riipi kommentaarid: „ Tooted ja paigaldajad olid kokkulepitud ajal kohapeal ning paigaldus sujus vaatamata väljakutsuvale “jahedale ilmale” suurepäraselt, ilmselgelt professionaalid. Riiulid paigaldati välislattu ning paigalduspäevadel olid väga külmad ilmad. Paigaldajad pidid asfaldialusest jääd murdma, et paigaldamine saaks teoks. Paigaldamine sujus edukalt ja graafikujärgselt, kuigi muutsime paigaldamise ajal siiski riiulite jaotust ja paigalduskohti. Oleme Storiti teeninduse ja tegutsemisega väga rahul, soovitame seda ka teistele.“

Cramo on täisteenust pakkuv ehitusseadmete rendiettevõte, mis pakub ka ehituse, renoveerimise ja hoolduse tugiteenuseid. Lisaks heale klienditeenindusele vastutame ka tarnegraafikute ning seadmete ja teenuste esmaklassilise kvaliteedi eest. Soovime oma kõrvalteenuste ja digitaalsete lahendustega parandada klientide tõhusust ja tootlikkust. Cramo Finland Oy kuulub Boels-Cramo kontserni. Oleme juhtivad tegijad Euroopas. Boels-Cramo tegutseb 17 riigis ja 750 asukohas, millest 200 asub Põhja-Euroopas. Soomes töötab meil umbes 450 inimest enam kui 50 asukohas üle riigi. Cramo Finlandi käive on 95,2 miljonit eurot. Euro (2019). Teenindame Soomes umbes 17 000 klienti.

 

Kui sul on mõni huvitav väljakutse, siis võta ühendust.

Veiko Jansen
Tel: +372 51 600 46
veiko.jansen@storit.ee

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

+372 659 3030info@storit.ee
Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us
0
Ostukorv