• EST
Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Nädala pakkumisedNädala pakkumisedLaoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Laomaailm ehitas ilutoodete kaubamajale Loverte.ee (OÜ JOOST-LEVEL) korruslao

Kergkaubariiulitest kolmekorruseline ladu on projekteeritud ning paigaldatud algusest lõpuni Laomaailma poolt. Käesolevaks hetkeks on valminud kaks korrust ja ladu on kolmanda korruse valmidusega. Korruslaos viivad 8 treppi teisele ja kolmandale korrusele, pakkudes sujuvat liikumist ja mugavust, tagades hõlpsa juurdepääsu igale tasandile. Riiulite vahekäikude kattematerjalina kasutasime keevisreste, mis on valgust läbilaskvad ning ei kogu tolmu. Kliendi kasutuses on muljetavaldavad 20376 jm riiulipinda. Riiulid sobivad ideaalselt kõikvõimalike ilutoodete hoidmiseks.  Iga riiuli otsa paigaldasime kaubapiirde, et tagada kaupade ohutus ja vältida nende kukkumist vahekäikudesse. Kogu korruslao detailid on toodetud Eestis. Sisustuse tootmine ja paigaldus võttis kokku vaid 4 kuud. Pärast esimese korruse valmimist andsime selle koheselt kliendile kasutusse ja jätkasime teise korruse ehitamist.

Olgu teie vajadused seotud korruslao projekteerimise, vahepõranda või lao sisustamisega riiulite ja tõstetehnikaga – meie Laomaailma meeskond on valmis teile igakülgselt abiks olema.

Küsige nõu meie kogenud spetsialistidelt ja aitame leida parimad lahendused, mis muudavad teie äri veelgi edukamaks!

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

+372 659 3030info@storit.ee
Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us
0
Ostukorv