Klienditeenindus E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112
Epood / Tooted
Laoriiulid, vahepõrandadLaoriiulid, vahepõrandadLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedLaotõstukid, tõstelavad, lisaseadmedRiietusruumRiietusruumLauad, toolid, tööriistade hoiustamineLauad, toolid, tööriistade hoiustamineMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseMetallkapid arhiivi, töökotta, tootmisesseLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaokärud, konteinerid, prügikastid, rattadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaotrepid, redelid, turvalisus, PVC kardinadLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimineLaokarbid, laokastid, kaubaalused, pakkimine
0

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Tagasi

Pika kauba riiulid

Kõik ülegabariitsed kaubad – mis standardset kaubaaluse mõõtu ületavad – võtavad aluseriiulis ebamõistlikult palju ladustusruumi. Parim lahendus on pika kauba riiul ehk konsoolriiul.

Riiuli kandekonsoolid vahe sai valitud nii lai, et kaubad toetaks otse konsoolidele. Nii ei raiska kaubaalus ise laos väärtuslikku ladustusruumi vaid jääb rippuma konsoolide vahele. Konsoolriiuli kõrgus sai valitud tõstuki tõstekõrguse järgi – antud juhul 8,5 meetrit. Ühe konsooli kandevõime on 500 kg, seega tasapinna kandevõime max. 1000 kg.  Nii suure koormuse kandmiseks on parim lahendus IP-profiilist tehtud riiulid, kuna need on oluliselt kompaktsemad – kitsamad postid ja konsoolid võrreldes plekist painutatud detailidega.

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

Veiko Jansen

+372 51 600 46veiko.jansen@storit.ee
Chat with us
0
Ostukorv